top of page
vlny

De la mer

O nás

Narodenie dieťaťa je nielen pre ženu, ale aj pre celú rodinu zlomový a zásadný okamih. Ešte nieje ani dieťatko na svete a budúce mamičky už rozmýšľajú kedy a kde začať s baby plávaním, kam dajú dieťa do jasiel, do škôlky. Tiež ,,babyboom,, je v našom okolí neustále na vzostupe.

Projekt De la mer teda vznikal postupne s našimi deťmi, s mojím Kubkom a Zuzkinou Emkou, s ktorými sme aj my kurzy plávania absolvovali. A kedže sa nám táto aktivita páčila, postupne sa rodili vlastné  predstavy a nápady.

Modré vody

Naše poslanie

naším poslaním je naučiť vaše detičky nebáť sa vody. postupne ich pripravovať na naozajstné plávanie. uvedomujeme si, že každé dieťatko je jedinečné, každé má iné potreby, inú povahu a preto k dieťatku pristupujeme holisticky. nežným spôsobom, metódou p.evy kiedroňovej ho zoznamujeme s vodným prostredím.

Vízia

hlavnou víziou bolo vytvoriť miesto, kde sa budete spolu so svojím dieťatkom zbližovať. Miesto pre pohybovú aktivitu, ktorá významným spôsobom prispieva aj k riešeniu rôznych zdravotným komplikácii detičiek. miesto pre vás. verím, že keď k nám prídete, budete to cítiť rovnako.

tešíme sa na Vás.

bottom of page